Projektant Drogowy
TRASAL Sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 stycznia, 09:04

Opis stanowiska

TRASAL Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko Projektanta Drogowego. Projektant będzie odpowiedzialny za przygotowanie dokumentacji projektowej zakresu drogownictwa w zakresie projektu budowlanego, projektu wykonawczego i materiałów przetargowych. Zakres obowiązków będzie obejmował nadzór nad pracą zespołu projektowego i organizację pracy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • uzyskiwanie decyzji administracyjnych w celu pozyskania pozwolenia na budowę lub ZRID
  • nadzór nad pracą zespołu projektowego
  • organizacja pracy zespołu projektowego
  • opracowanie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • znajomość Autodesk CIVIL 3D
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość przepisów z zakresu drogownictwa i specustawy drogowej

Mile widziane

  • znajomość GA Znaki

Oferujemy

  • uczestnictwo w projektach dróg gminnych, wojewódzkich i krajowych
  • nadgodziny płatne zgodnie KP

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae