Asystent Architekta
KWADRAT POLSKA
Rzeszów, Podkarpackie

praca 5 stycznia, 13:50

Opis stanowiska

Biuro Architektoniczne Kwadrat Polska poszukuje Architektów na stanowisko Asystent Architekta. Zapewniamy pracę w pełnym wymiarze godzin i na pełny etat. Praca w przyjaznej atmosferze. Zapraszam do wysyłania CV na adres mailowy: rekrutacja@kwadrat.biz.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • sporządzanie dokumentacji graficznej i projektów architektonicznych na etapie projektowym
  • uczestnictwo w sporządzaniu projektów koncepcyjnych
  • wykonywanie zadań zleconych przez architekta
  • kontakt z podwykonawcami
  • kontakt z Klientami
  • sporządzanie rysunków budowlanych i wykonawczych
  • branie udziału w procedurach uzyskania pozwoleń urzędowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość norm i przepisów prawa budowlanego
  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność
  • dobra znajomość programów AutoCAD, SketchUp
  • znajomość programu REVIT

Mile widziane

  • język angielski w stopniu umożliwiającym prowadzenie spotkań
  • doświadczenie w projektowaniu obiektów kubaturowych, hal
  • projektowanie aranżacji wnętrz
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • rzetelność i terminowość w realizacji zadań

Oferujemy

  • pracę w młodym dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • uczestnictwo w ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae