Mid/ Senior Flutter Developer
ABERIT Piotr Bereziewicz
Rzeszów, Podkarpackie

praca 4 stycznia, 13:47

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą Software House z 15-letnim doświadczeniem. Posiadamy Klientów w Europie i USA. Tworzymy dedykowane produkty od zera, jak również udoskonalamy już istniejące. Zrealizowaliśmy wiele projektów w kraju, jak i za granicą, czego efektem są osiągnięcia naszej firmy m.in. główna nagroda w konkursie Żagle Biznesu SGH - Inteligentne Organizacje 2019. Otrzymaliśmy również główną nagrodę w ramach Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Realizujemy ambitne projekty badawczo-rozwojowe. W związku z ciągłym rozwojem i chęcią doskonalenia, chcemy powiększyć nasz zespół.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie, tworzenie i rozbudowa nowoczesnych aplikacji mobilnych, z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • utrzymywanie istniejących projektów
  • publikowanie aplikacji w sklepach App Store oraz Google Play

Wymagania

  • 2+ lat komercyjnego doświadczenia w pracy z aplikacjami mobilnymi Flutter/ iOS lub Android
  • znajomości Flutter, Dart, REST API
  • znajomości GITa
  • dobrej znajomości bibliotek: Bloc lub Provider
  • Clean Code, umiejętności pisania czytelnego i łatwego w utrzymaniu kodu
  • znajomość popularnych paczek dla Fluttera
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i w podstawowym zakresie również z klientem

Mile widziane

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mowa i pismo (min. B2)
  • doświadczenie w tworzeniu natywnych aplikacji na Androida/iOS
  • znajomość Firebase
  • chęci do testowania nowych rozwiązań
  • wydana aplikacja w Google Play Store lub Apple AppStore
  • doświadczenie pracy w SCRUM-ie

Oferujemy

  • elastyczność i „nowoczesne” podejście
  • otwartość na pomysły w rozwoju zespołu i całej firmy
  • Forma współpracy – B2B / UoP
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, 6.000 - 17.000 zł netto/ miesiąc

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • informatyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Wyślij swoje CV i portfolio zrealizowanych projektów na adres: praca@aberit.eu i podaj w tytule wiadomości „Aplikacja – Mid Flutter Developer”.
  • Dołącz do Nas!
  • Prosimy dołączyć do aplikacji klauzulę:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Aberit Piotr Bereziewicz z siedzibą przy ul. M. Langiewicza 50 w Rzeszowie(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Wynagrodzenie

6000 - 17000 PLN

Curriculum vitae