Analityk danych e-commerce
Meble-Bogart.pl
Czarna, Podkarpackie

praca 3 stycznia, 21:09

Opis stanowiska

O NAS Bogart-Group.com to sieć sklepów online, prowadząca działania na kilku europejskich rynkach. Dzięki długoletniemu doświadczeniu opracowaliśmy mechanizmy sprzedaży szerokiej gamy mebli, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić klientowi najwyższą jakość usług. Współpracując z imponującą grupą producentów mebli i dekoracji wnętrz, oferujemy asortyment, wśród którego każdy klient znajdzie produkt najlepiej pasujący do jego gustu. Naszym głównym celem jest stworzenie doskonałego środowiska dla poszukiwania, porównywania i wyboru idealnych mebli! Istniejemy po to, by wydobyć piękno Twojego wnętrza! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV – na nasz adres job@bogart-group.com. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wsparcie kadry zarządzającej poprzez dostarczanie danych i analiztworzeniu raportów i zestawień na potrzeby sprzedaży e-commerce oraz marketinguanalizie ruchu, konwersji i zachowania użytkownika na stroniemonitoringu i analizie aktualnych trendów w branżyautomatyzacji procesu raportowania i zbierania danychanalizie, konsolidacji i interpretacji danych pochodzących z różnych źródeł (Microsoft Power BI, Analytics, ERP, baz danych etc.)

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży e-commerce (warunek konieczny)umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz formułowania wnioskówumiejętności tworzenia raportów, analiz, prezentacjizaawansowana znajomość Excela i/lub Google Sheetsbardzo dobra znajomość Google Analyticsznajomość SQL, BiqQuery, DataStudio lub innych pomocnych analitykowi narzędzi

Oferujemy

  • umowę o pracę / B2Bpracę na pełen etat w stabilnie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji w branżyatrakcyjne wynagrodzenierozwój zawodowy w popularnej branży e-commerce i digital marketingupakiet Multisport i regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • matematyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

3500 - 6000 PLN

Curriculum vitae