Młodszy Specjalista ds. Aplikacji IT SAP
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Brzeźnica, Podkarpackie

praca 3 stycznia, 14:44

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Administrowanie systemów: Wortal, Logito, C4C
  • • Serwisowanie systemów: Wortal, Logito, C4C
  • • Koordynowanie działań dostawców zewnętrznych
  • • Współpraca z innymi działami oraz ze spółkami Grupy Kapitałowej Śnieżka
  • • Realizacja innych zadań wynikającyvh ze stanowiska oraz nowych projektów

Wymagania

  • • Masz wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • • Metodyki pracy projektowej nie są Ci obce
  • • Znasz MS Office jak własną kieszeń (w szczególności Excel, PowerPoint), a wyszukiwanie i przetwarzanie danych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • • Swobodnie komunikujesz się po angielsku (min. poziom B2)
  • • Wolisz działać zespołowo niż w pojedynkę, choć samodzielność nie jest Twoim wrogiem

Mile widziane

  • • Podstawowa znajomość SQL

Oferujemy

  • • Umowę o pracę w miejscu pełnym pasji do barw
  • • Wiedzę i doświadczenie – dostęp do warsztatów, zajęć językowych, szkoleń i narzędzi pomagających rozwijać Twoje kompetencje zawodowe
  • • Udział w ciekawych, także międzynarodowych projektach
  • • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć
  • • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp m.in. do sklepów, ofert kulturalnych, turystycznych, rekreacyjnych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną
  • • Pracę w biurze w Brzeźnicy, z opcją 2 dni /tyg. home office
  • • Dobry i szybki dojazd – nasze biuro mieści się niedaleko zjazdu z autostrady A4

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae