Automatyk Zmianowy
PepsiCo
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

praca 15 kwietnia, 09:13

Opis stanowiska

Co oferujemy: • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole technicznym; • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; • Stabilne warunki zatrudnienia; • Ambitne wyzwania i cele do realizacji; • Atrakcyjne, adekwatne do kompetencji wynagrodzenie; • Pakiet benefitów dodatkowych; • Możliwość uzyskania pakietu relokacyjnego; Zadania: • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i minimalizacja przestojów technicznych; • Zapewnienie sprawnego przeprowadzania zaplanowanych prac przeglądowych; • Rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii; • Udział w procesie planowania napraw i remontów maszyn produkcyjnych; • Ścisła współpraca z działem produkcji i specjalistycznymi firmami podwykonawczymi; • Definiowanie potrzeb materiałowych i części zamiennych; • Nadzorowanie dokumentacji technicznej; • Monitorowanie wskaźników pracy UR; • Udział w projektach optymalizacyjnych; Oczekiwania: • Wykształcenie minimum średnie (Technik Automatyk), preferowane wyższe; • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; • Znajomość zagadnień z dziedziny automatyki przemysłowej (tj. diagnostyka sterowników PLC); • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office; AUTOCAD będzie dodatkowym atutem); • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną w języku angielskim; • Umiejętność analitycznego myślenia; • Samodzielność i inicjatywa w działaniu; • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekend);

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i minimalizacja przestojów technicznych; • Zapewnienie sprawnego przeprowadzania zaplanowanych prac przeglądowych; • Rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii; • Udział w procesie planowania napraw i remontów maszyn produkcyjnych; • Ścisła współpraca z działem produkcji i specjalistycznymi firmami podwykonawczymi; • Definiowanie potrzeb materiałowych i części zamiennych; • Nadzorowanie dokumentacji technicznej; • Monitorowanie wskaźników pracy UR; • Udział w projektach optymalizacyjnych;

Wymagania

  • • Wykształcenie minimum średnie (Technik Automatyk), preferowane wyższe; • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; • Znajomość zagadnień z dziedziny automatyki przemysłowej (tj. diagnostyka sterowników PLC); • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office; AUTOCAD będzie dodatkowym atutem); • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną w języku angielskim; • Umiejętność analitycznego myślenia; • Samodzielność i inicjatywa w działaniu; • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekend);

Oferujemy

  • • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole technicznym; • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; • Stabilne warunki zatrudnienia; • Ambitne wyzwania i cele do realizacji; • Atrakcyjne, adekwatne do kompetencji wynagrodzenie; • Pakiet benefitów dodatkowych; • Możliwość uzyskania pakietu relokacyjnego;

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika

Curriculum vitae