Area Sales Manager
Grupa Twoja Kariera
Katowice, Śląskie

praca 2 stycznia, 16:27

Opis stanowiska

Dla naszego klienta kancelarii transportowej specjalizującej się w obsłudze firm transportowych w zakresie analizy i rozliczaniu czasy pracy kierowców i obsługi prawnej branży TSL. Poszukujemy osoby na stanowisko: Area Sales Manager Lokalizacja – śląskie i małopolskie

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizowanie indywidulanych celów sprzedażowych;
  • Budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami na powierzonym terenie;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w podległym regionie;
  • Monitorowanie rynku oraz działań handlowych konkurencji;
  • Planowanie i raportowanie aktywności handlowej;
  • Udział w konferencjach branżowych;​

Wymagania

  • Wykształcenia min. średniego, mile widziane wyższe;
  • Minimum 2 lata doświadczenia handlowego na rynku B2B (znajomość branży transportowej będzie dodatkowym atutem);
  • Czynnego prawa jazdy kat.B;
  • Znajomości obsługi komputera (środowisko Windows, MS Office, poczta elektroniczna);
  • Umiejętności praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji;
  • Samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy, dynamizmu i inicjatywy;
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz kultury osobistej, rzetelności i uczciwości;
  • Gotowości do pracy w terenie oraz do częstych podróży służbowych;
  • Zapału do pracy, nastawienia na realizację celów i osiąganie sukcesów;

Oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy oparty o wyniki pracy);
  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową;
  • Zadaniowy system czasu pracy;
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz szkolenia branżowe
  • Imprezy integracyjne;
  • Telefon, laptop oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy;
  • Bogaty pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe;
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego;
  • Pracę pełną wyzwań wśród ekspertów chętnych do dzielenia się wiedzą, przyjazną atmosferę i wsparcie.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport

Curriculum vitae