Inżynier budowy
BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 kwietnia, 08:53

Opis stanowiska

Jeżeli chcesz pracować w zespole ambitnych ludzi sukcesu to dołącz do nas ! Poszukujemy osób zmotywowanych, zainteresowanych rozwojem kariery w renomowanej firmie, którzy z pasją realizują swoje zadania w zamian oferujemy stabilną, interesującą pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • uczestniczenie w przygotowaniu i organizacja budowy
  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego
  • nadzór oraz koordynacja pracy pracowników i podwykonawców
  • raportowanie postępu realizowanych prac
  • rozliczanie budowy w odniesieniu do zatwierdzonego budżetu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • umiejętność pracy na komputerze (MS Office, AutoCad)
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

  • ciekawą pracę w Kraju i na budowach eksportowych (Niemcy, Holandia)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w prężnej organizacji

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae