Inżynier budowy (mosty, drogi)
Swietelsky
Mielec, Podkarpackie

praca 27 grudnia, 10:59

Opis stanowiska

Oferujemy umowę o pracę, na pełny etat, od zaraz

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót.
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom.
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.
  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD.
  • Zaangażowanie i chęć zdobywania doświadczenia.
  • Uczciwość i pracowitość.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae