Inżynier Serwisu – Automatyk
PepsiCo
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

praca 15 kwietnia, 07:55

Opis stanowiska

Co oferujemy: • Pracę w doświadczonymi i zgranym zespole technicznym; • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę; tryb jednozmianowy); • Ambitne wyzwania i cele do realizacji; • Atrakcyjne, adekwatne do kompetencji wynagrodzenie; • Pakiet benefitów dodatkowych; • Możliwość uzyskania pakietu relokacyjnego; Zadania: • Programowanie i diagnostyka sterowników PLC (Allen Bradley); • Nadzór nad dokumentacją techniczną i systemową; • Identyfikacja i realizacja projektów mających na celu zwiększenie niezawodności procesu technologicznego; • Udział w procesie planowania oraz wykonywania napraw i remontów maszyn produkcyjnych; • Realizacja ustalonych wskaźników efektywnościowych (KPI’s); • Koordynacja prac specjalistycznych serwisów zewnętrznych; Oczekiwania: • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana automatyka i pokrewne); • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Utrzymaniu Ruchu; • Min. podstawowa znajomość programów CAD 3D (AutoCAD / Solid Edge); • Znajomość pakietu MS Office; • Samodzielność i inicjatywa, chęć generowania pomysłów i rozwiązań; • Umiejętność pracy w zespole; • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Programowanie i diagnostyka sterowników PLC (Allen Bradley); • Nadzór nad dokumentacją techniczną i systemową; • Identyfikacja i realizacja projektów mających na celu zwiększenie niezawodności procesu technologicznego; • Udział w procesie planowania oraz wykonywania napraw i remontów maszyn produkcyjnych; • Realizacja ustalonych wskaźników efektywnościowych (KPI’s); • Koordynacja prac specjalistycznych serwisów zewnętrznych;

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana automatyka i pokrewne); • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Utrzymaniu Ruchu; • Min. podstawowa znajomość programów CAD 3D (AutoCAD / Solid Edge); • Znajomość pakietu MS Office; • Samodzielność i inicjatywa, chęć generowania pomysłów i rozwiązań; • Umiejętność pracy w zespole; • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

  • • Pracę w doświadczonymi i zgranym zespole technicznym; • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę; tryb jednozmianowy); • Ambitne wyzwania i cele do realizacji; • Atrakcyjne, adekwatne do kompetencji wynagrodzenie; • Pakiet benefitów dodatkowych; • Możliwość uzyskania pakietu relokacyjnego;

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika

Curriculum vitae