AMC Aviation Sp. z o.o. Płatny Staż z możliwością zatrudnienia!
AMC Aviation Sp. z o.o.
Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

praktyka płatna 17 grudnia, 10:38

Opis stanowiska

AMC Aviation Sp. z o.o. Płatny Staż z możliwością zatrudnienia! O nas: Od 2008 w AMC Aviation za każdym dobrze zorganizowanym lotem stoi człowiek i jego pasja. Dzięki niej chcemy być najlepsi w kompleksowej obsłudze segmentu lotnictwa biznesowego. Dla właścicieli oraz pracowników dbałość o klienta i jego statek powietrzny to część ich życia. AMC Aviation istnieje dzięki wielkiemu zaangażowaniu ludzi, którzy tworzą i rozwijają firmę. Forma zatrudnienia: Staż z możliwością zatrudnienia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obowiązki
  • Obszary realizacji stażu:
  • Obsługa techniczna
  • Do Twoich zadań w dziale technicznym należałoby dbanie o dokumentację techniczną i pomoc w obsłudze technicznej statków powietrznych będących w zakresie naszego certyfikatu Part 145.
  • Możesz nauczyć się obsługiwać takie statki powietrzne jak: Gulfstream, Bombardier, Cessna, Beechcraft, Pilatus, Bell.
  • CAMO - Continuing Airworthiness Management Organization
  • Twoim zadaniem będzie wykonywanie czynności ciągłej zdatności do lotu powierzonych nam statków powietrznych zgodnie przepisami EASA Part M. Będziesz mieć szansę poznać budowę statków powietrznych światowych producentów, takich jak: Gulfstream, Bombardier, Cessna, Pilatus PC 12, Beechcraft, Embraer, Bell Augusta i Bolkow.

Wymagania

  • Wymagania
  • Jeśli:
  • Twoją pasją jest lotnictwo
  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim
  • Chcesz się rozwijać w ciekawym zespole …
  • ...to właśnie Ty jesteś osobą, której potrzebujemy!

Mile widziane

  • Zaangażowanie, j. angielski

Oferujemy

  • Dodatkowe informacje:
  • Staże realizowane są w siedzibie AMC Aviation na terenie Lotniska Warszawa-Modlin, Gen. W Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki.
  • Po zakończeniu stażu najlepszym zaproponujemy kontynuację kariery w AMC Aviation Sp. z o.o.

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • polski (zaawansowany)
  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae