DevOps Engineer
Polskie ePłatności S.A.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 17 grudnia, 10:05

Opis stanowiska

• Poprawa i automatyzacja procesu wydawania oprogramowania na terminale. • Nadzorowanie współpracy pomiędzy narzędziami GIT, Gerrit, Jenkins. • Pisanie skryptów automatyzujących procesy budowania oprogramowania. • Przygotowywanie rzetelnych wycen pracochłonności zadań (JIRA). • Tworzenie dokumentacji przyjętych rozwiązań.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Poprawa i automatyzacja procesu wydawania oprogramowania na terminale.• Nadzorowanie współpracy pomiędzy narzędziami GIT, Gerrit, Jenkins.• Pisanie skryptów automatyzujących procesy budowania oprogramowania.• Przygotowywanie rzetelnych wycen pracochłonności zadań (JIRA).• Tworzenie dokumentacji przyjętych rozwiązań.

Wymagania

  • • Wykształcenie kierunkowe- preferowany kierunek: Informatyka lub pokrewne.• Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT, Gerrit oraz Jenkins.• Doświadczenie w programowaniu w językach skryptowych np. Python.• Mile widziana znajomość Docker.• Znajomość systemów budowania: Make, Cmake, Ninja.• Mile widziana znajomość systemu Linux.• Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiającą pracę z dokumentacją techniczną.• Umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia i zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.• Forma zatrudnienia: UoP, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po 3 miesiącach.Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, imprezy integracyjne i wiele innych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae