Operator Systemów
Polskie ePłatności S.A.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 17 grudnia, 10:03

Opis stanowiska

• Monitorowanie wydajności systemów przy wykorzystaniu dostarczonych narzędzi; • Uruchamianie akcji naprawczych na bazie incydentów i problemów wykrytych narzędziami monitoringu; • Kontrolowanie przebiegu procesów finansowych i rozliczeniowych; • Prowadzenie nadzoru nad komunikacja sieciową; • Konsultowanie działań z Administratorami systemów; • Raportowanie błędów i niezgodności pracy systemów oraz narzędzi informatycznych zgodnie z obowiązującymi procedurami. • Analiza i rozwiązywanie problemów z systemami operacyjnymi oraz łącznością u użytkowników. • Wspieranie pracowników firmy w zakresie wykonywanych zadań za pomocą dostępnych narzędzi informatycznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Monitorowanie wydajności systemów przy wykorzystaniu dostarczonych narzędzi;• Uruchamianie akcji naprawczych na bazie incydentów i problemów wykrytych narzędziami monitoringu;• Kontrolowanie przebiegu procesów finansowych i rozliczeniowych;• Prowadzenie nadzoru nad komunikacja sieciową;• Konsultowanie działań z Administratorami systemów;• Raportowanie błędów i niezgodności pracy systemów oraz narzędzi informatycznych zgodniez obowiązującymi procedurami.• Analiza i rozwiązywanie problemów z systemami operacyjnymi oraz łącznością u użytkowników.• Wspieranie pracowników firmy w zakresie wykonywanych zadań za pomocą dostępnych narzędzi informatycznych.

Wymagania

  • • studia techniczne (Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Automatyka, Elektrotechnika);• Znajomość systemów operacyjnych Windows, Office;• Umiejętności analityczne;• Znajomość systemu Linux;• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.• Elastyczna forma zatrudnienia: UoP lub B2B, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po 3 miesiącach.• Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, imprezy integracyjne i wiele innych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae