Dyspozytor/Spedytor transportu
Grupa Twoja Kariera
Rzeszów, Podkarpackie

praca 16 grudnia, 17:32

Opis stanowiska

Dla naszego klienta polskiej firmy spedycyjno – transportowej działającej w branży TSL od prawie 15 lat Oferującej pełen wachlarz usług spedycji: ekspresowej, drobnicowej i całopojazdowej. Firma posiada sieć oddziałów własnych na terenie Europy, a także w kraju. Poszukujemy osoby na stanowisko: Dyspozytor/Spedytor transportu Lokalizacja: Rzeszów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Planowanie i realizacja międzynarodowego transportu drogowego na autach floty własnej (zestawy 13,6 m, solówki 7,5t) i przewoźnikach kontraktowych;
  • Koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów;
  • Codzienna współpraca z kierowcami, zarządzanie ich pracą;
  • Przygotowywanie ofert i wycen dla Klientów;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami;
  • Dbanie o wysoki poziom jakości usług, terminowość zleceń i wizerunek firmy;
  • Współpraca z działem technicznym w zakresie organizacji napraw i przeglądów podległego taboru;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy;

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku spedytor międzynarodowy/dyspozytor – warunek konieczny;
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną, codzienną komunikację telefoniczną i email – warunek konieczny;
  • Doświadczenie w prowadzeniu aut (zestawów i solówek po Europie);
  • Znajomość czasu pracy kierowców;
  • Znajomość innych języków tj. niemiecki, francuski, włoski lub hiszpański będzie dodatkowym atutem;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office i systemów klasy TMS;
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami;
  • Umiejętność współpracy w zespole, otwartość, komunikatywności i wysoka kultura osobista;

Oferujemy

  • System szkoleń wprowadzających;
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę lub opcjonalnie kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa+system prowizyjny;
  • Elastyczne podejście do godzin pracy;
  • Całodobowe wsparcie działu operacyjnego w monitoringu transportu i rozwiązywaniu bieżących problemów (w Twoim czasie wolnym inne osoby zajmują się kontrolą realizacji transportu);
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Brak dress code’u;
  • Udział w szkoleniach organizowanych przez Firmę;
  • Imprezy integracyjne;
  • Program Poleceń Pracowniczych;
  • Dedykowany Plan Rozwoju Kompetencji;

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport

Curriculum vitae