Inżynier produkcji w Dziale obróbki mechanicznej
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 9 grudnia, 09:49

Opis stanowiska

Praca przy produkcji detali.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie nowych i ulepszanie istniejących procesów technologicznych na obrabiarki CNC,
  • Opracowywanie programów CNC,
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej,
  • Optymalizacja procesu produkcji, oprzyrządowania i narzędzi,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji,
  • Projektowanie prostych narzędzi i przyrządów obróbczych,
  • Kontakt z klientami oraz firmami dostarczającymi narzędzia i materiały,
  • Wycena detali przed wdrożeniem do produkcji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn),
  • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętność programowania maszyn CNC (znajomość systemu sterowania FANUC),
  • Praktyczna wiedza z zakresu CAD/CAM, np. NX,
  • Dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae