Specjalista ds. lotnictwa w organizacji obsługowej
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 9 grudnia, 09:41

Opis stanowiska

Na tym stanowisku czeka Cię praca związana z czynnościami obsługowymi i statkami powietrznymi.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wprowadzanie danych z Pokładowego Dziennika Technicznego do systemu zarządzania ciągłą zdatnością do lotu,
  • Obsługa systemu informatycznego wspomagającego działalność CAMO,
  • Opracowywanie dokumentacji ciągłej zdatności do lotu (Programów Obsługi Technicznej, dokumentacji wykonawczej),
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacja i zarządzanie dokumentacją działu CAMO,
  • Analiza biuletynów oraz dokumentacji technicznej
  • Koordynacja działań między organizacjami Part-145 oraz ATO,
  • Analiza dokumentacji technicznej statków powietrznych,
  • Udział w odbiorze statków powietrznych, sporządzanie raportów,
  • Współpraca z właściwymi urzędami oraz instytucjami

Wymagania

  • Znajomość branży lotniczej, nomenklatury technicznej – lotniczej
  • Znajomość zasad mechaniki i budowy statków powietrznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu prowadzenia dokumentacji technicznej statków powietrznych
  • Umiejętność interpretacji przepisów prawa lotniczego
  • Samodzielność, komunikatywność

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pacę w młodym i dynamicznym zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae