Programista Java (e⁠-⁠government)
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 grudnia, 14:59

Opis stanowiska

Weź udział w tworzeniu nowej, złożonej aplikacji użytkowej, obsługującej kilkadziesiąt tysięcy użytkowników z różnych krajów, realizowanej w nowych technologiach. Jeśli masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w budowaniu aplikacji, a do tego interesujesz się AI lub machine learningiem, dołącz do nas! Oferujemy pracę przy jednym z największych systemów informatycznych w Polsce. Z nami zdobędziesz wartościowe doświadczenie i rozwiniesz swoje kompetencje. Nie czekaj sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (informatyczne lub pokrewne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w budowaniu i rozwoju aplikacji (Java)
  • Znajomość:relacyjnych baz danych (np.: PostgreSQL, Oracle, MS SQL)systemów operacyjnych z rodziny Unix/Linux
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git)
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności rozwiązywania problemów

Wymagania

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji (backend)
  • Udział w procesie tworzenia interfejsów użytkownika (Angular)
  • Optymalizacja szybkości, skalowalności i jakości aplikacji
  • Analiza wymagań w aspekcie funkcjonalności oprogramowania

Oferujemy

  • ndywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowegoDostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodzinyHybrydowy czas pracyMożliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • biotechnologia
  • elektronika i telekomunikacja
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • matematyka

Curriculum vitae