Software Tester
VSoft
Kraków, Małopolskie

praca 7 grudnia, 12:37

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Będziesz pracować w zespole projektowym odpowiedzialnym za rozwój projektu dla branży finansowej.
  • Będziesz odpowiadać za zapewnienie najwyższej jakości tworzonego oprogramowania poprzez testowanie aplikacji zgodnie z wymaganiami oraz przygotowywanie scenariuszy i danych testowych
  • Do Twoich zadań należeć będzie również tworzenie planów testów i manualnych przypadków testowych, wykonywanie scenariuszy testowych oraz testów eksploracyjnych.
  • Ważną częścią Twojej pracy będzie zgłaszanie błędów z czytelnym, precyzyjnym i jednoznacznym opisem, weryfikowanie poprawy utworzonych zgłoszeń oraz analiza zgłoszeń dostarczonych przez klientów.
  • Będziesz mieć możliwość rozwoju i nauki automatyzacji testów.

Wymagania

  • Potrafisz testować aplikacje oraz przygotowywać scenariusze i dane testowe
  • Posiadasz umiejętności analityczne, zdolności logicznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Cechuje Cię chęć do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
  • Lubisz rozwiązywać problemy i pracować w zespole,
  • Dokładność, spostrzegawczość, odpowiedzialność i sumienność to Twoje mocne strony.
  • Ogólna wiedza informatyczna oraz umiejętność tworzenia testów automatycznych są bardzo mile widziane.

Oferujemy

  • Bo VSoft to Ludzie! Dbamy o naszych pracowników (opieka medyczna, dofinansowana karta Multisport, ubezpieczenie na życie, fundusz integracyjny, paczki niespodzianki),
  • Zapewniamy komfortowe warunki pracy (elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej, darmowy parking, strefy relaksu, brak dress code’u),
  • Zadbamy o Twój rozwój (udział w szkoleniach, konferencjach, wewnętrzna konferencja VSoft Fest, biblioteka firmowa).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • informatyka

Curriculum vitae