Junior Full Stack .NET Developer (Financial Institutions)
VSoft
Kraków, Małopolskie

praca 7 grudnia, 11:00

W pracy wykorzystujemy: - Continuous Integration - Continuous Deployment - Code Review - Unit Tests - Azure DevOps/GIT Dlaczego warto do nas dołączyć? - Bo VSoft to Ludzie! Dbamy o naszych pracowników (opieka medyczna, dofinansowana karta Multisport, ubezpieczenie na życie, fundusz integracyjny, paczki niespodzianki), - Zapewniamy komfortowe warunki pracy (elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej, darmowy parking, strefy relaksu, brak dress code’u), - Zadbamy o Twój rozwój (udział w szkoleniach, konferencjach, wewnętrzna konferencja VSoft Fest, biblioteka firmowa).

• Będziesz członkiem zespołu projektowego odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie rozwiązań z dla największych instytucji finansowych w Polsce.
  • Do Twoich zadań należeć będzie m.in. projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o platformę .NET, dbałość o jakość kodu oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu.
  • Będziesz mieć możliwość pracy w doświadczonym zespole i nauki od najlepszych.

• Masz doświadczenie w pracy w /.NET,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne lub właśnie kończysz studia związane z programowaniem,
  • Masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (MS Server),
  • Rozwój i ciągłe doskonalenie umiejętności są dla Ciebie bardzo ważne,
  • Przede wszystkich stawiasz na pracę zespołową i cenisz sobie świetną atmosferę pracy!

• Bo VSoft to Ludzie! Dbamy o naszych pracowników (opieka medyczna, dofinansowana karta Multisport, ubezpieczenie na życie, fundusz integracyjny, paczki niespodzianki),
  • Zapewniamy komfortowe warunki pracy (elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej, darmowy parking, strefy relaksu, brak dress code’u),
  • Zadbamy o Twój rozwój (udział w szkoleniach, konferencjach, wewnętrzna konferencja VSoft Fest, biblioteka firmowa).

umowa o pracę

student,absolwent