Inżynier mechanik - bez doświadczenia
Cement Ożarów S.A.
Karsy, Świętokrzyskie

praca 7 grudnia, 08:51

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Praca w Dziale Utrzymania Ruchu

Wymagania

  • Absolwenci lub Studenci ostatniego roku studiów magisterskich kierunków mechanicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Gotowość i chęć do rozwoju
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, w tym budowania i utrzymywania relacji, komunikatywność oraz rozwiązywanie problemów
  • Mobilność i otwartość na relokację

Oferujemy

  • Pracę w firmie należącej do koncernu CRH znajdującego się w czołówce największych producentów cementu i innych materiałów budowlanych na świecie
  • Możliwość realizacji ciekawych zadań
  • Okazję do współpracy z zespołem profesjonalistów z różnych zespołów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wsparcie na etapie wdrożenia
  • Możliwość rozwijania i doskonalenia kompetencji zawodowych poprzez dostęp do szkoleń
  • Pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Wyjazdy szkoleniowe do innych krajów europejskich
  • Możliwość rocznego wyjazdu zagranicznego do innego zakładu z grupy CRH
  • Pracę w organizacji, w której dbamy o bezpieczeństwo

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae