Asystent inzyniera
Sweco Polska sp. z o.o., Biuro w Rzeszowie
Rzeszów, Podkarpackie

praca 6 grudnia, 18:48

Opis stanowiska

Praca o charakterze biurowym, związana z obsługą nadzorowanych projektów inwestycyjnych: rejestrowanie korespondencji, sporządzanie protokołów i notatek ze spotkań i rad budowy, powiadamianie o terminach narad, pomoc w przygotowaniu okresowych sprawozdań i raportów, pomoc w przygotowaniu protokołów odbioru, pomoc przy sprawdzaniu umów podwykonawców, rejestrowanie i archiwizacja dokumentów, archiwizacja zdjęć z budowy, pomoc przy opisie dokumentów księgowych (ODK) i przy sprawdzaniu dokumentów rozliczeniowych wykonawcy (pod względem rachunkowym), składanie dokumentów do urzędów,

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Praca o charakterze biurowym, związana z obsługą nadzorowanych projektów inwestycyjnych: rejestrowanie korespondencji, sporządzanie protokołów i notatek ze spotkań i rad budowy, powiadamianie o terminach narad, pomoc w przygotowaniu okresowych sprawozdań i raportów, pomoc w przygotowaniu protokołów odbioru, pomoc przy sprawdzaniu umów podwykonawców, rejestrowanie i archiwizacja dokumentów, archiwizacja zdjęć z budowy, pomoc przy opisie dokumentów księgowych (ODK) i przy sprawdzaniu dokumentów rozliczeniowych wykonawcy (pod względem rachunkowym), składanie dokumentów do urzędów,

Wymagania

  • pozytywne nastawienie i predyspozycje do pracy o charakterze biurowym, dyspozycyjność; sprawność rachunkowa przydatna przy sprawdzaniu miesięcznych rozliczeń.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy obsłudze projektów inwestycyjnych

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • finanse i rachunkowość
  • ochrona środowiska
  • zarządzanie

Curriculum vitae