Konstruktor
Mediprintic sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 3 grudnia, 19:14

Opis stanowiska

W ramach projektu „Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej” 1.1.2 POPW firma Mediprintic sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko konstruktora do realizacji projektu „Zastosowanie spersonalizowanych ortez, nastawiacza, skanera 3D w zmodyfikowanej metodzie leczenia urazów przedramienia”.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • projektowanie/konstruowanie jednostkowych urządzeń medycznych w systemie CAD (SolidWorks),
  • • tworzenie dokumentacji technicznej i list BOM (rysunki wykonawcze i złożeniowe),
  • • przygotowanie dokumentacji technologicznej,
  • • wykonywanie zmian w istniejących projektach,
  • • wykonywanie analiz wytrzymałościowych (SolidWorks, Ansys),
  • • dobór podzespołów handlowych do urządzeń medycznych,
  • • nadzór nad wykonaniem poszczególnych elementów urządzeń medycznych,
  • • przygotowanie badań pod kątem certyfikacji medycznej elementów nastawiacza, skanera oraz ortez,
  • • poszukiwanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań,
  • • stała współpraca z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż, planowanie, produkcję, logistykę i wdrożenie certyfikacji medycznej.

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe na kierunku mechanicznym (preferowane Inżynieria Biomedyczna, Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka),
  • • minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • • doświadczenie przynajmniej w 1-2 firmach zajmujących się projektowaniem urządzeń,
  • • umiejętność projektowania w środowisku 3D (Solid Works lub podobny np. Ansys SpaceClaim),
  • • znajomość zagadnień technologii obróbki ubytkowej i innych technik wytwarzania,
  • • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • • obsługa prostych narzędzi do kontroli jakości,
  • • komunikatywność, umiejętność zarządzania czasem,
  • • samodzielność, systematyczność, zaangażowanie,
  • • dobra znajomość języka angielskiego,
  • • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • • doświadczenie w prowadzeniu obliczeń wytrzymałościowych w środowisku CAE (SolidWorks, Ansys, Hypermesh),
  • • znajomość zagadnień związanych z drukiem 3D (technologia FDM, SLS, HP Multijet Fusion),
  • • przedstawienie portfolio realizowanych projektów w celu weryfikacji umiejętności projektowania,
  • gotowość do cyklicznych podróży służbowych w celu weryfikacji realizacji projektu.

Oferujemy

  • • umowa o pracę,
  • • korzystne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • • możliwość pracy w projekcie badawczo-rozwojowym
  • • współpraca z dostawcami, jednostkami naukowymi, jednostkami medycznymi,
  • • szkolenia,
  • • elastyczny czas pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria medyczna
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

4000 - 7000 PLN

Curriculum vitae