Tester w sektorze administracji publicznej
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 2 grudnia, 10:59

Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu jako tester oprogramowania. Z nami zdobędziesz wartościowe doświadczenie oraz podniesiesz swoje kwalifikacje, pracując przy jednym z największych systemów informatycznych w Polsce. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych, prowadzenie testów zgodnie z procedurami i standardami oprogramowania
  • Tworzenie skryptów testów automatycznych
  • Współpraca z zespołem programistów w zakresie tworzonych skryptów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (informatyczne, techniczne lub pokrewne)
  • Doświadczenia w testowaniu aplikacji informatycznych
  • Znajomość:metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowanianarzędzi testowych np. TestLink, TestComplete, HPSM, Selenium, JMetermetodyk ISTQB/ISEB
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

Oferujemy

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania ITSzansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • inżynieria medyczna
  • matematyka
  • mechanika
  • stosunki międzynarodowe

Curriculum vitae