Montaż lamp LED LEDOLUX - praca elastyczna dla studentów dziennych i zaocznych
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 1 grudnia, 13:06

Opis stanowiska

LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. z Rogoźnicy k. Rzeszowa producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zatrudni NA UMOWE ZLECENIE aktualnych studentów dziennych i zaocznych BEZ DOŚWIADCZENIA ALE Z WIELKĄ AMBICJĄ i INTELIGENCJĄ w DZIALE PRODKUCJI I MONTAŻU PRZEMYSŁOWEGO I ULICZNEGO OŚWIETLENIA LED. Praca polegać będzie na przygotowywaniu produkcji lamp led wraz z ich montażem , testowaniem, doborem parametrów elektrycznych i optycznych. Proponujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczną pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, możliwość dostosowania okresów pracy do zajęć na studiach, docelowo możliwy samochód służbowy oraz możliwość szybkiego awansu. Jesteśmy najlepszy miejscem pracy dla ludzi młodych, inteligentnych, ambitnych, bez doświadczenia ale z ogromną wolą rozwoju i awansu. Mile widziana podstawowa znajomość programu DIALUX , innego języka obcego lub języka angielskiego

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • praca przy montażu lamp LED

Wymagania

  • sumienność i dokładność

Mile widziane

  • wykształcenie elektryczne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia, możliwość awansu, elastyczny czas pracy

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • fizyka techniczna
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae