Młodszy asystent projektanta/kreślarz
MTA Engineering Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 30 listopada, 13:47

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za tworzenie dokumentacji technicznej w środowisku Tekla Structures oraz po nabyciu stosownego doświadczenia modelowanie 3D konstrukcji we współpracy z projektantami.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja zadań związanych z wykonywaniem dokumentów projektowych
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej przy użyciu oprogramowania do modelowania 3D Tekla Structures
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne związane z branżą budowlaną
  • Studenci 4 i 5 roku oraz absolwenci studiów o kierunku Budownictwo; konstrukcje budowlane
  • Znajomość zasad rysunku technicznego budowlanego
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • Otwartość, kreatywność, komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Znajomość języka obcego - angielski/niemiecki, znajomość środowiska 3D Tekla Structures

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realizację ciekawych i różnorodnych projektów
  • Elastyczny czas pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

4200 - 5500 PLN

Curriculum vitae