TECHNOLOG
Gamrat SA
Jasło, Podkarpackie

praca 10 kwietnia, 21:38

Opis stanowiska

Dziedzina: badania ciśnieniowe

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Nadzorowanie badań ciśnieniowych, badań szczelności
  • Wykonywanie badań ciśnieniowych rur i kształtek polietylenowych do gazu, wody, kanalizacji, rur i kształtek PVC, węży zbrojonych
  • Wykonywanie badań szczelności połączeń, udarności metoda spadającego ciężarka
  • Wykonywanie testu dichlorometylenowego rur PVC
  • Wykonywanie badań starzeniowych w ksenoteście
  • Transport próbek do badań z dywizji produkcyjnych
  • Jazda wózkiem platformowym lub samochodem, obsługa wciągnika przejezdnego
  • Dokumentowanie w systemie STARLIMS, prowadzenie dokumentacji SZJ z zakresu nadzorowanych badań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (przetwórstwo tworzyw sztucznych, technologia chemiczna, analityka chemiczna, inżynieria materiałowa i pokrewne)
  • Obsługa komputera wraz z pakietem Office
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • technologia chemiczna

Curriculum vitae