Młodszy Auditor Kontroli Produkcji Wyrobów Budowlanych - nr ref. 10478
Bank Danych o Inżynierach
Warszawa, Mazowieckie

praca 25 listopada, 13:30

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Jednostka certyfikująca i laboratorium badawcze wyrobów budowlanych działająca na rynku polskim oraz europejskim.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • prowadzenie auditów kontroli produkcji wyrobów budowlanych na terenie całej Polski
  • inspekcje w zakładach przed certyfikacją
  • udział i pomoc w znoszeniu ewentualnych niezgodności w produkcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane w kierunku budownictwa lub związane z materiałami budowlanymi
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz środowiska Windows i MS Office
  • gotowość do intensywnych szkoleń
  • bierna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej pod nadzorem doświadczonych inżynierów
  • udział w szkoleniach i dofinansowanie związane z rozwojem na zajmowanym stanowisku
  • kontakt z wiodącymi producentami wyrobów budowlanych na rynku polskim i europejskim
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dofinansowanie do nauki języków obcych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria materiałowa
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (podstawowy)

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowanych prosimy o aplikowanie na ofertę poprzez stronę www.bdi.com.pl lub przesłanie CV na adres cv@bdi.com.pl z podaniem nazwy stanowiska lub numeru referencyjnego.

Curriculum vitae