JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER - MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ
Enfoglobe Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 listopada, 11:30

Opis stanowiska

Enfoglobe jest polsko-amerykańską firmą informatyczną specjalizującą się w tworzeniu platform internetowych, aplikacji mobilnych, symulatorów i multimediów. Aktualnie używamy technologii takich jak Asp.Net WebApi oraz MVC, AngularJS, MsSql, EntityFramework, HTML, CSS, JS, a dla aplikacji mobilnych: Xamarin. Poszukujemy Junior Software Developerów, których jednym z pierwszych poszkoleniowych zadań będzie stopniowe przepisywanie naszych systemów na nowsze technologie takie jak: Asp.Net Core 5.0 WebApi, Angular 13+, MsSql, EntityFramework Core, HTML, CSS, JS, TypeScript, a dla aplikacji mobilnych: Flutter 2.5+ Do zadań osoby na stanowisku Junior Software Developera należeć będzie również: Tworzenie oprogramowania (m.in. dla największej medycznej uczelni w Stanach Zjednoczonych, Indiana University), Wdrażanie nowych funkcjonalności do aktualnych systemów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Uczestniczenie w przepisywaniu aktualnych systemów na nowsze technologie
  • Tworzenie nowego oprogramowania
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności do aktualnych systemów

Wymagania

  • Asp.Net Core 5.0 WebApi
  • Angular 13+
  • MsSql
  • EntityFramework Core
  • HTML, CSS, JS, TypeScript,

Mile widziane

  • Znajomość Flutter 2.5+ dla aplikacji mobilnych

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w polsko-amerykańskiej firmie
  • Pracę nad ciekawymi projektami dla prestiżowych klientów (m.in. dla polskich i amerykańskich uczelni, amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości, dużych kancelarii prawnych, placówek opieki zdrowotnej)
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie adekwatnie do posiadanej wiedzy, umiejętności i sprawności w wykonywaniu zadań
  • Dowolna forma współpracy (taka jak Tobie będzie odpowiadała - umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae