Główny Specjalista
Agencja Rozwoju Przemysłu SA w Warszawie Oddział w Tarnobrzegu
Tarnobrzeg, Podkarpackie

praca 23 listopada, 14:53

Opis stanowiska

Praca przy projektach inwestycyjnych oraz monitorowanie eksploatacji majątku Oddziału.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie projektów umów dotyczących robót budowlanych, zakupu towarów i usług
  • realizacja projektów inwestycyjnych
  • finansowe rozliczanie inwestycji
  • monitorowanie eksploatacji majątku Oddziału
  • monitorowanie/pozyskiwanie majątku w ramach poszerzenia oferty SSE
  • współpraca przy przygotowywaniu rocznych planów Zespołu Inwestycji i Eksploatacji Majątku

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność prowadzenia i nadzorowania inwestycji od stron zleceniodawcy
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego, prawa z zakresu planowania przestrzennego
  • znajomość zasad gospodarowania nieruchomościami
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • znajomość obsługi programów do projektowania (typu AutoCAD) i kosztorysowania (typu Norma)
  • znajomość prawa Zamówień Publicznych
  • umiejętność weryfikacji dokumentacji projektowej
  • uprawnienia budowlane w zakresie projektowania i nadzorowania robót budowlanych
  • członkostwo w Izbie Inżynierów Budownictwa
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawe i rozwojowe projekty
  • szkolenia
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji dla pracownika i dzieci, premie uznaniowe, paczki świąteczne dla dzieci

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae