Junior Key Account Manager w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta
Prografix Sp. z o.o.
Dębica, Podkarpackie

praca 23 listopada, 12:21

Opis stanowiska

Prografix jest spółką działającą od 1993 roku w branży poligraficznej. Dzisiaj funkcjonujemy jako jedna z wiodących firm w branży w Polsce i Europie, która świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej komunikacji bezpośredniej (druk reklamowy, direct mail, komunikacja multikanałowa). Junior Key Account Manager w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta Miejsce pracy: Dębica

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Będziesz: • koordynować realizację zleceń od zamówienia do wysyłki dla naszych klientów z Niemiec i Austrii,• przygotowywać oferty,• prowadzić komunikację zewnętrzną z klientami i wewnętrzną: ustnie i pisemnie.

Wymagania

  • Jeśli: • mówisz bardzo dobrze po niemiecku, • lubisz kontakt z ludźmi i masz dobre umiejętności interpersonalne,• myślisz o swoim rozwoju w dziale obsługi klienta, to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie.

Oferujemy

  • Twoje zaangażowanie i entuzjazm są dla nas ważne, dlatego proponujemy: • pracę w zgranym zespole,• rozwój zawodowy,• umowę o pracę,• atrakcyjne wynagrodzenie,• nowoczesne biuro.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • niemiecki (zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Prosimy o przesyłanie cv z dołączoną klauzulą o poniższej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Prografix Sp. z o. o. z siedzibą w Dębicy, ul. Drogowców 16, 39-200 Dębica, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Curriculum vitae