Technik
Wojskowy Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy
Zegrze Południowe, Mazowieckie

praca 19 listopada, 09:26

Opis stanowiska

Praca w Zespole Administratora Sieci Teleinformatycznej

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Utrzymanie sieci:
  • • Wsparcie użytkowników systemów operacyjnych Windows 10/7.
  • • Podłączanie urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery itp..)
  • • Reagowanie na zgłoszenia użytkowników dotyczące funkcjonowania sieci teleinformatycznej.
  • • Wykonywanie okresowych raportów bezpieczeństwa sieci
  • Rozwój infrastruktury:
  • • Pomoc we wdrażaniu rozwiązań teleinformatycznych
  • • Pomoc w rozbudowie sieci komputerowej
  • • Samodzielna konfiguracja nowych elementów sieci komputerowej (switche, routery, access pointy)

Wymagania

  • - wykształcenie średnie;
  • - dobra znajomość tematyki „helpdesk” (systemy operacyjne Windows 10/7, Linux, Windows Serwer, drukarki, skanery, itp.) oraz zarządzania oraz ochrony sieci teleinformatycznych.
  • - umiejętność zaciskania złączy RJ45

Mile widziane

  • - umiejętność szybkiego wdrażania w nowe technologie
  • - umiejętność analitycznego myślenia
  • - umiejętność dokumentowania zrealizowanych i planowanych prac
  • - komunikatywność
  • - dążenie do samodoskonalenia i uzupełniania wiedzy technicznej z zakresu administrowania sieciami i usługami TI
  • - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

Oferujemy

  • • atrakcyjne warunki pracy w instytucie badawczym, zatrudnienie na umowę o pracę
  • • umożliwienie podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez dofinansowanie kształcenia na studiach
  • • elastyczny czas pracy
  • • dofinansowanie do pakietów Multisport, medycznych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka

Wynagrodzenie

0 - 5800 PLN

Curriculum vitae