inżynier
Wojskowy Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy
Zegrze Południowe, Mazowieckie

praca 19 listopada, 09:22

Opis stanowiska

Praca ma charakter prowadzenia prac badawczo - rozwojowych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Udział w projektach z dziedziny cyberbezpieczeństwa i budowy nowoczesnych mechanizmów komunikacyjnych; - Tworzenie dokumentacji technicznej;- Udział w badaniach i testach oprogramowani

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe – kierunek informatyka, telekomunikacja, matematyka stosowana, elektronika, cybernetyka lub pokrewne.

Mile widziane

  • Umiejętności techniczne:• Dobra znajomość praktyczna i teoretyczna zagadnień projektowania i konfiguracji infrastruktury teleinformatycznej w zakresie: generatorów ruchu, emulatorów, symulatorów sieciowych (również dla sieci bezprzewodowych), technik wirtualizacji, budowy środowisk wirtualnych i hybrydowych, technologii SDN, NFV i technik chmurowych, technik DevOps i konteneryzacji, testowania oprogramowania; • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

Oferujemy

  • • atrakcyjne warunki pracy i rozwoju zawodowego• udział w projektach naukowych, konferencjach krajowych i zagranicznych, szkoleniach, • możliwość uzyskania dodatkowych gratyfikacji finansowych * elastyczny czas pracy• możliwość uzyskania dodatkowych przychodów z tytułu premii zespołowych w związku z realizacją zadań badawczo – rozwojowo - wdrożeniowych* dofinansowanie do pakietów Multisport i medycznych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 6450 PLN

Curriculum vitae