Praca dla absolwentów szkół technicznych
EME Aero
Jasionka, Podkarpackie

praca 19 listopada, 09:20

Opis stanowiska

Zapraszamy do aplikacji Absolwentów Techników i Szkół Zawodowych o profilu Technicznym (Mechanika, Elektronika, Mechatronika). Praca rozpoczyna się od kilkumiesięcznego, opłaconego przez pracodawcę programu szkoleniowego, który pozwoli na zdobycie wiedzy, umiejętności i uprawnień pozwalających na rozpoczęcie pracy w branży lotniczej. Całość szkoleń i późniejsza praca w naszej siedzibie w Jasionce. Oferta dotyczy pracy na stanowiskach: Mechanik Silników Lotniczych, Inspektor Jakości, Operator Hamowni.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zależne od stanowiska.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe/ techniczne (preferowane w kierunku mechanicznym)
  • Precyzja, dokładność i rozwinięte zdolności manualne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum na poziomie A2/B1)
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • Profesjonalny program onboardingowy i szkoleniowy
  • Pierwszą umowę o pracę na czas minimum 12 miesięcy
  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy
  • Pracę z najnowszymi technologiami w nowoczesnej i bezpiecznej firmie
  • Unikalną kulturę organizacyjną opartą na firmowych wartościach
  • Przystanek autobusowy tuż obok firmy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • inżynieria materiałowa
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae