Copywriter
Agencja Interaktywna Testin
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 listopada, 13:36

Opis stanowiska

‼️W związku z dynamicznym rozwojem, Agencja Interaktywna Testin poszukuje kandydata do pracy lub na staż na stanowisko: COPYWRITER‼️ ???? Czego od Ciebie wymagamy? • lekkiego pióra • łatwości w tworzeniu ciekawych i przykuwających uwagę treści • komunikatywności • wysoko rozwiniętych kompetencji miękkich • umiejętności posługiwania się pakietem MS Office • zaangażowania • znajomości zasad redagowania treści pod kątem SEO • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane) • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (mile widziane) ???? Jakie będą Twoje obowiązki? • pisanie artykułów blogowych zgodnie z zasadami pozycjonowania • przygotowywanie opisów produktów do sklepów internetowych • opracowywanie treści na strony internetowe ????Co Ci zapewnimy? • świetną atmosferę w ambitnym zespole • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach • możliwość rozwoju ???? Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: kariera@testin.pl Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • pisanie artykułów blogowych zgodnie z zasadami pozycjonowania• przygotowywanie opisów produktów do sklepów internetowych• opracowywanie treści na strony internetowe

Wymagania

  • • lekkiego pióra• łatwości w tworzeniu ciekawych i przykuwających uwagę treści• komunikatywności• wysoko rozwiniętych kompetencji miękkich• umiejętności posługiwania się pakietem MS Office• zaangażowania• znajomości zasad redagowania treści pod kątem SEO• doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)• komunikatywnej znajomości języka angielskiego (mile widziane)

Oferujemy

  • • świetną atmosferę w ambitnym zespole• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności• możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach• możliwość rozwoju

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae