Inżynier budowy
P.B. Budirem
Olkusz, Małopolskie

praca 17 listopada, 10:41

Opis stanowiska

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko Inżyniera budowy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • praca na budowach firmy na terenie całego kraju
  • praca może być wykonywana również na podstawie prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Wymagania

  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • wykształcenie wyższe kierunek budowlany
  • okres początkowy pracy do przyuczenia z ograniczonym zakresem obowiązków dla absolwentów lub inżynierów bez praktyk na budowach

Mile widziane

  • doświadczenie na budowie

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego
  • możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia
  • teren działania: cała Polska i za granicą
  • samochód służbowy po okresie próbnym i przy dalszych dojazdach
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku( w większości generalne wykonawstwo)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae