Inżynier przygotowania produkcji
Alures Sp. z o.o.
Boguchwała, Podkarpackie

praca 15 listopada, 15:42

Opis stanowiska

Firma Alures Sp. z o.o. z siedzibą w Boguchwale jest producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych oraz elewacji wentylowanych. Poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko inżyniera do działu przygotowania produkcji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - opracowywanie dokumentacji technicznej w celu realizacji zleceń,
  • - przygotowanie zamówień materiałowych, dokumentacji produkcyjnej oraz montażowej,
  • - opracowywanie rozwiązań technicznych pod kątem optymalizacji zużycia materiałów,
  • - sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi projektami.

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek budownictwo,
  • - znajomość obsługi komputera,
  • - biegła znajomość programów typu „CAD”,
  • - umiejętność czytania rysunku technicznego (budowlanego),
  • - umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej i wykonawczej,
  • - znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów,
  • - prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
  • - umiejętność pracy pod presją czasu,
  • - dyspozycyjność

Oferujemy

  • - współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • - możliwość rozwoju zawodowego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae