Specjalista ds. instalacji niskoprądowych / Technik Elektornik
BIGRAM
Katowice, Śląskie

praca 15 listopada, 12:42

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma o wieloletniej, ugruntowanej pozycji na rynku, która oferuje usługi kompleksowego wykonawstwa szeroko rozumianych instalacji elektrycznych, głównie na obiektach przemysłowych. Szukamy pasjonatów elektroniki, którzy są na początku swojej kariery zawodowej i chcą się rozwijać w obszarze uruchamiania systemów bezpieczeństwa na dużych obiektach przemysłowych / usługowych / publicznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie ofert i projektów w oparciu o urządzenia przeciwpożarowe dostępne na rynku
  • Uruchamianie monitoringu, systemów alarmowych i przeciwpożarowych na obiektach przemysłowych i usługowych
  • Doradztwo techniczne i współpraca z projektantami
  • Wykonywanie okresowych przeglądów instalacji
  • Kontakt z klientem oraz pomoc w naprawie prostych usterek telefonicznie
  • Przygotowywanie protokołów naprawczych i kosztorysów

Wymagania

  • Otwartość na częste podróże na terenie całej Polski
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • Odpowiedzialność

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu i uruchamianiu instalacji przeciwpożarowych, systemów alarmowych i monitoringu
  • Mile widziana znajomość systemów PPOŻ, IP, ESSER, CCTV ect.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej
  • Ciekawe projekty przy obiektach przemysłowych i usługowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Samochód
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość uzyskania premii po zakończonych pracach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • mechatronika

Informacje dodatkowe

  • Praca na terenie całej Polski / home office

Curriculum vitae