ELEKTRYK- AUTOMATYK
IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział w Stalowej Woli
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 12 listopada, 10:33

Opis stanowiska

IKEA Industry to miejsce, gdzie dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników. Poświęcamy sporo czasu, na tworzenie lepszych warunków pracy, bo dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze! Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Stalowej w Woli, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf" Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jeśli chcesz realizować się w roli odpowiedzialnej za:•Utrzymanie w pełnej sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych,•Utrzymanie w stanie sprawności układów elektrycznych i automatycznego sterowania,•Diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń,•Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych,•Obsługę i diagnozowanie sterowników PLC (Siemens Simatic S7),•Współpracę z serwisami zagranicznymi,•Uruchamianie nowych i optymalizacje istniejących systemów automatyki,•Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych i automatyki,•Definiowanie specyfikacji na części nowe do modernizacji i napraw maszyn i urządzeń,•Raportowanie o stanie urządzeń zapewniających utrzymanie infrastruktury zakładu,•Dbałość o poprawną eksploatacje wszystkich urządzeń i maszyn będących w zakładzie.

Wymagania

  • I spełniasz oczekiwania:•Wykształcenie min. średniego technicznego (kierunek elektryczny, automatyka przemysłowa),•Uprawnień elektrycznych SEP (Gr 1 E min do 1kV),•Znajomość języków programowania (Siemens - STEP7),•Znajomość automatyki przemysłowej oraz swobodne posługiwanie się dokumentacją elektryczną,•Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikacji ,•Mile widziana również znajomość jednego z programów do edycji schematów elektrycznych: AutoCAD,•Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym•Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:•Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,• Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy,• płatną 30 minutową przerwę w pracy,•Dostęp do prywatnej opieki medycznej, Karta multisport,•Darmowe posiłki,•15% rabat w sklepach IKEA,•Dofinansowanie do wczasów, wycieczek i inne świadczenia z ZFŚS.•Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW•Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika

Curriculum vitae