Inżynier Testów i Walidacji Systemu EPS
ZF Group
Bielsko-Biała, Śląskie

praca 18 grudnia, 15:58

Opis stanowiska

Na tym stanowisku możesz rozwinąć kompetencje związane z: • Testami i walidacją na poziomie systemu, •Budową oraz utrzymaniem infrastruktury Zespołu Testów i Walidacji Oprogramowania/Systemu, •Współpracą z lokalnymi i globalnymi strukturami firmy w zakresie wykonywania przypisanych zadań, •Mentoringiem pracowników o mniejszym stopniu doświadczenia w zakresie wykonywania zadań.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Współpraca z lokalnymi i globalnymi strukturami firmy w zakresie wykonywania przypisanych zadań,
  • Budowa oraz utrzymaniem infrastruktury Zespołu Testów i Walidacji,
  • Oprogramowania/Systemu,
  • Przeprowadzanie testów i walidacja na poziomie systemu.

Wymagania

  • Doświadczenie w testowaniu systemów typu embedded,
  • Znajomość podstaw elektroniki i architektury systemów mikroprocesorowych,
  • Znajomość podstaw programowania lub testowania oprogramowania systemów embedded w języku C,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – min. B1.

Mile widziane

  • Znajomość wymagań Automotive SPICE.

Oferujemy

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive,
  • Dodatkowe benefity np. opieka medyczna,
  • Rozbudowany pakiet socjalny,
  • Stabilne zatrudnienie.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • fizyka techniczna
  • inżynieria materiałowa
  • matematyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae