Serwisant IT / Młodszy programista aplikacji
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 listopada, 13:24

Opis stanowiska

Poszukujemy serwisanta sprzętu, mile widziane umiejętności programistyczne. Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie komputerów i serwisowanie zgłoszeń od klientów. Miejsce pracy: Rzeszów. Nie ma możliwości pracy zdalnej. Wysokość wynagrodzenia zależna jest od umiejętności kandydata. Nie wymagamy doświadczenia komercyjnego, ale prosimy o przedstawienie swojego portfolio lub samodzielnie wykonanych projektów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Twoich zadań będzie należeć: konfiguracja sprzętu i oprogramowania, instalacja systemów operacyjnych, diagnozowanie i wyszukiwanie bugów, udział w rozwoju oprogramowania, wsparcie zespołu w wewnętrznych projektach IT.

Wymagania

  • Oczekujemy od Ciebie: znajomości jednego z języków programowania: PHP, JavaScript, C++ lub innego; znajomości podstaw elektroniki; dobrej znajomości komputerów z Windows, Linux, Android; umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów; umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Oferujemy Ci: stabilną pracę w swobodnej atmosferze w młodym i ambitnym zespole specjalistów; rozwój umiejętności technicznych pod okiem doświadczonych programistów i elektroników; pomoc członków zespołu przy rozwiązywaniu problemów + code review; dodatkowe bonusy finansowe, w tym kwartalne premie projektowe; pakiet benefitów m.in: dofinansowanie do kursów i certyfikatów, kartę multisport, ubezpieczenie medyczne, eventy integracyjne; udział w innowacyjnych i ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii; pracę w dużym i wygodnym biurze.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 4500 PLN

Curriculum vitae