Specjalista ds sprzedaży
km image consultant
Rzeszów, Podkarpackie

praca 9 kwietnia, 12:58

Opis stanowiska

zakres obowiązków: dbanie o stały Kontakt z klientem udzielanie informacji o usługach, pomoc i doradztwo Klientom obsługa zgłoszeń za pośrednictwem trzech kanałów komunikacji: telefon, poczta elektroniczna, livechat oferowanie dodatkowych usług odpowiadających na aktualne potrzeby obsługiwanych Klientów organizacja zamówień

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Poszukujemy spec. ds sprzedażyzakres obowiązków:dbanie o stały Kontakt z klientemudzielanie informacji o usługach, pomoc i doradztwo Klientomobsługa zgłoszeń za pośrednictwem trzech kanałów komunikacji: telefon, poczta elektroniczna, livechatoferowanie dodatkowych usług odpowiadających na aktualne potrzeby obsługiwanych Klientóworganizacja zamówień

Wymagania

  • dobra komunikatywność i organizacja pracysumienność

Mile widziane

  • zaangażowanie i kreatywność

Oferujemy

  • Poszukujemy spec. ds sprzedażyzakres obowiązków:dbanie o stały Kontakt z klientemudzielanie informacji o usługach, pomoc i doradztwo Klientomobsługa zgłoszeń za pośrednictwem trzech kanałów komunikacji: telefon, poczta elektroniczna, livechatoferowanie dodatkowych usług odpowiadających na aktualne potrzeby obsługiwanych Klientóworganizacja zamówień umowa o pracępakiet szkoleństałe wynagrodzenie z bardzo atrakcyjną prowizjąmożliość szybkiego awansupakiet dodatkowych profitów po okresie próbnym

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

0 - 2300 PLN

Curriculum vitae