Bezpłatny kurs kadry płace/pracownik biurowy dla OzN
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
Rzeszów, Podkarpackie

staż 8 listopada, 10:38

Opis stanowiska

Ostatnia edycja BEZPŁATNEGO SZKOLENIA on-line KADRY-PŁACE Z ELEMENTAMI OBSŁUGI BIURA 1 wolne miejsce ➡Termin: 09.11.2021 - 30.11.2021 Od uczestników wymagany jest dostęp do komputera wraz z kamerą oraz głośnikami, stabilne łącze internetowe. ➡Stypendium szkoleniowe ok 1000 zł brutto (w zależności od frekwencji, 9,60 za jedną godzinę szkoleniową) ➡105 godzin szkoleniowych ➡Certyfikat

Obowiązki osoby zatrudnionej

Wymagania

  • - dostęp do kamerki i głośników, - stabilne połącznie internetowe, - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

  • ➡Stypendium szkoleniowe ok 1000 zł brutto (w zależności od frekwencji, 9,60 za jedną godzinę szkoleniową)➡105 godzin szkoleniowych➡Certyfikat

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae