Praktykant/-ka
Skanska
Tarnów, Małopolskie

praktyka płatna 8 listopada, 08:12

Opis stanowiska

Skanska SA (firma generalnego wykonawstwa) poszukuje Praktykant/-ki na inwestycję "Remont Wałów na rzece Biała w Tarnowie".

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • kompletowanie dokumentacji powykonawczej oraz kart zatwierdzania materiałów
  • wykonywanie przedmiarowania robót
  • wsparcie przy kontraktacji robót budowlanych
  • wsparcie w organizowaniu prac podwykonawców
  • przygotowywanie raportów i zestawień

Wymagania

  • jesteś studentem studiów zaocznych
  • studiujesz Budownictwo
  • chcesz zdobyć/ rozszerzyć swoje doświadczenie zawodowe w specjalności budowlanej
  • wiążesz swoją przyszłość z budownictwem ogólnym
  • potrafisz pracować w zespole, jesteś zorganizowaną osobą
  • znasz pakiet MS Office, program AutoCad lub MS Project

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • płatne praktyki (stawka godzinowa)
  • pracę w biurze budowy, od poniedziałku do piątku
  • praktyki na inwestycji "Remont Wałów na rzece Biała w Tarnowie"
  • możliwość zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych w firmie generalnego wykonawstwa
  • możliwość współpracy z ekspertami z różnych branż, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria materiałowa

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae