Inżynier sprzedaży w automatyce przemysłowej
Mitsubishi Electric B.V. oddział w Polsce
Rzeszów, Podkarpackie

praca 5 listopada, 13:56

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby aktywnej, którą interesuję ciągły dostęp do nowych technologii i podnoszenie kwalifikacji zawodowych w obszarze automatyzacji i robotyzacji linii produkcyjnych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Aktywność w pozyskiwaniu nowych klientów oraz projektów, które umożliwiają aplikację technologii i produktów dystrybuowanych przez Pracodawcę.
  • Odbywanie spotkań handlowych z klientami z zakładach przemysłowych
  • Samodzielne budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji pomiędzy pracodawcą i klientami na podstawie etycznego i rzetelnego działania.
  • Udzielanie wsparcia technicznego oraz koncepcyjnego klientom, tak aby technologia oraz komponenty Pracodawcy były ujęte w planowaniu bieżących oraz przyszłych projektów.
  • Prowadzenie procesu sprzedaży komponentów dystrybuowanych przez Pracodawcę.
  • Prowadzenie technicznych i sprzedażowych prezentacji podczas konferencji, seminariów, warsztatów, czy też bezpośrednich spotkań u klientów w zakresie sprzedanych komponentów.
  • Koordynacja projektów sprzedażowych
  • Opracowanie prognoz i planów sprzedażowych.
  • Wprowadzanie na bieżąco do systemu kluczowych informacji dotyczących przypisanych do obsługi klientów.
  • Przygotowywanie dla przełożonego raportów i analiz.
  • Aktywne uczestnictwo w targach, konferencjach, seminariach, webinariach oraz warsztatach ukierunkowane na poszerzanie wiedzy o rynku oraz zdobywanie klientów i kluczowych informacji ich dotyczących.
  • Aktywności mające na celu wpisanie produktów dystrybuowanych przez Pracodawcę na listach preferowanych dostawców klientów.

Wymagania

  • Min. wykształcenie inżynierskie: automatyka i robotyka, mechatronika, doświadczenie w pracy z klientem b2b, doświadczenie w prowadzeniu projektów

Oferujemy

  • umowa o pracępremie kwartalne Toyota Corolla Hybrydowa Kursy językowe Szkolenia techniczne i sprzedażowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • mechatronika

Wynagrodzenie

0 - 8000 PLN

Curriculum vitae