Junior Production Manager
Kronospan HPL
Pustków, Podkarpackie

praca 3 listopada, 11:54

Opis stanowiska

Jesteśmy światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do naszego zespołu w Pustkowie poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko: Junior Production Manager

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Udział w programie wdrożeniowo-rozwojowym;
  • Szkolenia na różnych wydziałach pod okiem Managerów, mające na celu przygotowanie do pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji (docelowo będzie to jeden z wydziałów produkcyjnych);
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z wykonywaną pracą;
  • Praktyczne poznanie specyfiki produkcyjnej zakładu, jego struktury, wewnętrznych zależności i ogólnych zasad funkcjonowania; Uczestniczenie w realizacji wybranych zadań prowadzonych przez kierownictwo produkcji.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa, zarządzanie i inżynieria produkcji, automatyka, mechanika, budowa maszyn);
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Zorientowania na realizację wyznaczonych celów zawodowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Praktyczne, różnorodne szkolenia stanowiskowe i indywidualny proces wdrożenia do samodzielnej pracy pod okiem dedykowanych specjalistów;
  • Ciekawą i ambitną pracę oraz szansę na zdobycie cennego doświadczenia w jednej z najlepszych firm w branży, w zakładzie o zaawansowanej technologii produkcyjnej;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, możliwości poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy w Polsce i na świecie.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • technologia chemiczna

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae