Projektant, programista, wdrożeniowiec systemów komputerowych klasy ERP
R&G PLUS Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 5 kwietnia, 11:59

Opis stanowiska

osoba pracująca na tym stanowisku głównie będzie zajmować się tworzeniem i rozwijaniem oprogramowania w firmie RG PLUS Sp. z o.o. oraz utrzymywaniem istniejących aplikacji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • programowanie aplikacji zgodnie z założeniami projektowymi – praca w zespole• udział w projektach wdrożeniowych systemów ERP• analiza potrzeb klienta i wykonywanie prac projektowych• diagnozowanie i usuwanie błędów programistycznych• konfigurowanie i rozwój danego systemu: pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta• testy systemu w kontekście projektu • umiejętność tworzenia i modyfikowania oprogramowania • opracowywania dokumentacji wdrożeniowej• prowadzenia szkoleń dla użytkowników końcowych

Wymagania

  • praktyczna znajomość programowania – mile widziane programowanie aplikacji na co najmniej jednej z platform: C++, C#, MS Visual Studio, .NET
  • znajomość języka zapytań SQL
  • znajomość innych narzędzi informatycznych
  • wykształcenie: informatyczne lub ekonomiczne - licencjat/wyższe/student ostatniego roku
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • nastawienie na rozwój i samodoskonalenie

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień księgowych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (1 etat)
  • udział w kursach i szkoleniach
  • rozwój w ramach obowiązującej ścieżki kariery
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zespole ekspertów oraz dużą samodzielność przy projektach IT
  • pracę i rozwój umiejętności w zakresie systemów ERP
  • przyjazną atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne w tym wycieczki
  • benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bony świąteczne + paczki dla dzieci),

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • transport

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae