Programista PHP MID
Network Sp. ZO.O.
Strzyżów, Podkarpackie

praca 26 października, 13:39

Opis stanowiska

Pracując u nas jako Programista PHP będziesz: tworzyć nowe aplikacje w technologii PHP, dbać o rozwój i utrzymanie naszych autorskich systemów e-commerce, współpracować z pozostałymi członkami zespołu przy realizowaniu projektów dla naszych klientów, przeprowadzać testy aplikacji i rekomendować konieczne zmiany, tworzyć dokumentację projektową Będziesz także: uczyć się nowych technologii pod okiem specjalistów dzielić się wiedzą z pozostałymi członkami zespołu wykazywać się nieszablonowym myśleniem i pomysłowością doceniany za swoje zaangażowanie w pracy Szukamy właśnie Ciebie, jeśli: programowanie to twoja pasja, chętnie rozwijasz nowe umiejętności, umiesz grać zespołowo i dzielić się wiedzą, posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem PHP, posiadasz dobrą znajomość PHP 7, znasz zagadnienia relacyjnych baz danych (MySQL), posiadasz praktyczną znajomość JavaScript, HTML5, CSS, jQuery, potrafisz pracować w Linux-ie, posiadasz przynajmniej podstawowe umiejętności pracy z GIT, posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym pracę w języku programowania, posługujesz się frameworkiem typu Symfony, Laravel, Wordpress (mile widziane) pracowałeś także w Magento (mile widziane) masz doświadczenie w Agile/Scrum (mile widziane) Warto do nas dołączyć, bo: nie jesteśmy korporacją, a zwinnym zespołem pasjonatów programowania i nie tylko, mamy wyjątkową atmosferę pracy, przyjazne biura i dobrą kawę, będziesz mieć poczucie wpływu na rozwój firmy, zespołu i siebie, będziesz brać udział w ambitnych projektach, umożliwiających twój rozwój, umożliwiamy dostęp do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje, wiemy jak ważny dla pracownika jest work/life balance możesz wybrać, czy chcesz pracować na umowę o pracę czy B2B w zależności od kompetencji proponujemy wynagrodzenie początkowe na poziomie 4,5 tys. – 9,5 tys. zł brutto. Jeśli to coś dla Ciebie, wyślij swoje CV na : praca@network-interactive.pl

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie nowych aplikacji w technologii PHP,dbanie o rozwój i utrzymanie naszych autorskich systemów e-commerce,współpracowanie z pozostałymi członkami zespołu przy realizowaniu projektów dla naszych klientów,przeprowadzanie testów aplikacji i rekomendowanie koniecznych zmian,tworzenie dokumentacji projektowych.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem PHP,dobra znajomość PHP 7,znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (MySQL),praktyczna znajomość JavaScript, HTML5, CSS, jQuery,umiejętność pracy w Linux-ie,podstawowe umiejętności pracy z GIT,posługiwanie się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym pracę w języku programowania,

Mile widziane

  • posługiwanie się frameworkiem typu Symfony, Laravel, WordPress,doświadczenie pracy w Magento,doświadczenie w Agile/Scrum.

Oferujemy

  • Ambitne projektyŚwietna atmosfera w zespoleDostęp do szkoleń i kursów Atrakcyjne wynagrodzenie 4,5 tys. – 9,5 tys. zł brutto Możliwość pracy zdalnejElastyczny czas pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

4500 - 9500 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae