Specjalista - konsultant, wdrożeniowiec systemów ERP
Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.
Tarnów, Małopolskie

praca 26 października, 13:25

Opis stanowiska

Realizacja wdrożeń Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL Przygotowywanie analiz przed- i powdrożeniowych Realizację prac serwisowych na rzecz klientów (zdalnie i w siedzibie klienta) Tworzenie raportów i wydruków Prowadzenie prezentacji oprogramowania

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja wdrożeń Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL
  • Prowadzenie prezentacji oprogramowania
  • Przygotowywanie analiz przed- i powdrożeniowych
  • Tworzenie raportów i wydruków
  • Realizację prac serwisowych na rzecz klientów (zdalnie i w siedzibie klienta)

Wymagania

  • Znajomość oprogramowania Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL
  • Samodzielność oraz umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Znajomość środowiska MS SQL, Windows Server
  • Umiejętność współpracy z klientem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Kreatywność (umiejętność znalezienia rozwiązań wdrożeniowych przy niestandardowych problemach występujących u klientów)
  • Wykształcenie wyższe

Mile widziane

  • Wiedza merytoryczna z zakresu zagadnień finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych, sprzedażowych
  • Certyfikaty potwierdzające wiedzę merytoryczną
  • Znajomość narzędzi bazodanowych
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę w rozwijającym się zespole
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae