Technik produkcji w laboratorium
Valians International
Kraków, Małopolskie

praca 26 października, 11:00

Opis stanowiska

Valians International to firma posrednicząca w rekeutacjach i obecnie prowadzi rekrutację dla Nénuphar Vert - belgijskiej firmy działającej w sektorze biotechnologii i sektorze rolno-spożywcznym. Firma dostarcza produkty, korzystnych dla ochrony środowiska i doskonalenia żywienia człowieka. Aktualnie, firma poszukuje 10 absolwentów studiów magisterskich do pracy w Belgii Profil kandydata :  Ukończone studia magisterskie na kierunkach agronomii, ochrony środowiska, biotechnologii i kierunków pokrewnych  Umiejętności szybkiego uczenia się  Chęć rozwoju i zdobywania wiedzy o nowych metodach produkcji  Znajomość języka angielskiego na potrzeby komunikacji z użyciem słownictwa technicznego

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obowiązki :
  • Realizacja powierzonych obowiązków w ramach jednostki produkcyjnej
  • Praca na różnych etapach produkcji wyrobów naturalnych
  • Stosownie do Twoich kompetencji i chęci, istnieje możliwość objęcia odpowiedzialności za obszar produkcyjny

Wymagania

  • Profil kandydata :
  • Ukończone studia magisterskie na kierunkach agronomii, ochrony środowiska, biotechnologii i kierunków pokrewnych
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Chęć rozwoju i zdobywania wiedzy o nowych metodach produkcji
  • Znajomość języka angielskiego na potrzeby komunikacji z użyciem słownictwa technicznego

Oferujemy

  • Oferujemy :
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udostępnienie w pełni wyposażonego miejsca zakwaterowania po przystępnej cenie
  • Transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • Możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia zawodowego w innowacyjnej firmie
  • Szansę na rozwój w zakresie różnorodnych zadań w zależności od Twoich kompetencji
  • Udział w realizacji ważnego projektu w dziedzinie zrównoważonego rozwoju
  • Program szkoleń teoretycznych i technicznych

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Curriculum vitae