Specjalista ds. Marketingu Internetowego
Agendo Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 października, 09:52

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: przygotowanie planów marketingowych firmy, ich realizacja, raportowanie.

Wymagania

  • Podstawowa znajomość programów do projektowania graficznego (Photoshop)
  • Umiejętności projektowania, tworzenia, publikowania i promowania angażujących treści w social mediach.
  • Umiejętności projektowania i wysyłania angażujących newsletterów i mailingów.
  • Znajomość zagadnień SEO.
  • Umiejętności tworzenia tekstów marketingowych.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym.
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, terminowości, solidności, kreatywność.

Mile widziane

  • Certyfikaty z odbytych kursów w Google.
  • Umiejętności projektowania makiet UX ukierunkowanych na konwersję.

Oferujemy

  • Szkolenia i szansę rozwijania kwalifikacji oraz kariery zawodowej.
  • Profesjonalnie wyposażone stanowisko.
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.
  • Dogodną lokalizację w centrum Rzeszowa.
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy.

Rodzaj oferty

praca

Wymiar

pełny etat

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wymagane dokumenty

Curriculum vitae

Sposób aplikacji

WIDOCZNE PO ZALOGOWANIU